Informace BRJ

18. března 2020

Milí bratři a sestry,

věříme, že mimořádná doba si žádá i mimořádné číslo okresních Aktualit. Pro některé z vás možná informace nebudou úplně nové, ale řadu vedoucích mohlo něco z níže uvedeného minout. Dovolte nám proto, abychom v tomto e-mailu shrnuli to nejpodstatnější, co se týká přímo nás, skautů a skautek z Brna.

Chceme vás ujistit, že vedení okresu celou situaci bedlivě sleduje a v případě potřeby přijímáme potřebné kroky. Ať už na ochranu těch, s nimiž spolupracujeme, nebo na pomoc těm, kdo to potřebují.

O všech dalších novinkách vás budeme informovat. Průběžně můžete sledovat facebookovou skupinu SkautiBrno nebo náš web skautibrno.cz/koronavirus.

Se stiskem levice a přáním pevného zdraví

David Odehnal – předseda okresní rady Junáka Brno-město

➡️ Mimořádné Aktuality ze dne 18. 3. 2020 čtěte zde.

16. března 2020

Změna provozu kanceláře BRJ

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací jsou do odvolání zrušeny úřední hodiny tajemnice. Svatavu Hradeckou – Ťavu proto na Moravském náměstí nezastihnete. Pracuje v režimu homeoffice, vaše požadavky se vynasnaží vyřídit na dálku přes e-mail či telefon. Kancelář BRJ lze nejlépe kontaktovat e-mailem na kancelar@skautibrno.cz

11. března 2020

Z rozhodnutí starosty Junáka a v reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci je s platností od 11. března 2020 do odvolání pozastavena všechna běžná skautská činnost (družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody) i akce skautského vzdělávání.

Prosíme všechny, aby toto rozhodnutí respektovali a řídili se pokyny Ústředních orgánů a státních institucí.

O všech případných novinkách vás budeme informovat.

Se stiskem levice

David Odehnal – předseda okresní rady Junáka Brno-město