Okres nabízí

Skautský okres Brno-město vlastní celou řadu materiálu, který brněnským skautům nabízí k zapůjčení či využití:

Dataprojektor, promítací plátno, videokamery, megafon

ORJ vlastní a půjčuje dataprojektor, kameru a megafon. Skautům je na skautské akce půjčujeme zdarma, sankce za pozdní vrácení je 1000 Kč za každý den. Nově je možné půjčit i laserové ukazovátko a svinovací promítací plátno 150 x 150 cm se stojanem (doporučuje se přeprava autem, ale není nutno, pořídili jsme obal, ale ten zmizel).

GPS

Okres nabízí k zapůjčení i GPS značky Garmin (Montana 600). Objednávky elektronicky na kancelar@skautibrno.cz , do objednávky připište kontakt na mobil a e-mail.

Možnost laminování

V kanceláři BRJ je umístěna laminovačka, pokud potřebujete zalaminovat diplomy, dekrety nebo jiné materiály určené pro skautské akce ozvěte se na kancelar@skautibrno.cz

Plachta se znakem Junáka

Okres vlastní a půjčuje reklamní plachtu se znakem Junáka, vhodnou pro označení propagačních i skautských akcí. Rozměr 150 x 170 cm, po obvodu oka na zavěšení. Přenáší se stočené v papírovém tubusu. Zákaz skládání! Zápůjčka je zdarma se sankcí při poškození či pozdním vrácení.

Plachta se skautským logem

Nově okres půjčuje i reklamní plachtu se skautským logem. Rozměr 150 x 150 cm, po obvodu oka na zavěšení. Přenáší se stočené v papírovém tubusu. Zákaz skládání! Zápůjčka je zdarma se sankcí při poškození či pozdním vrácení.

Muší křídlo

Okresní rada pořídila tzv. muší křídlo – reklamní vlajku s logem, která je vhodná k označení akcí pro veřejnost. Lze ji použít v interiéru i venku. Rozměr vlajky 110 x 260 cm, celková výška vč. stožáru je 440 cm. Vlajku půjčujeme vč. stožáru, stojanu (deska 33 x 33 cm, váha 8 kg) a tašky. Zápůjčka je zdarma se sankcí při poškození či pozdním vrácení.

Propagační rollupy

Chystáte akci pro veřejnost? Chcete prezentovat Junák a jeho aktivity a nemáte k dispozici vlastní propagační nástěnky či panely? Krajská rada Junáka nabízí k zapůjčení rollupy se skautskou tematikou. Rollupy prošly na jaře 2018 kompletní obměnou. V kanceláři BRJ je trvale umístěna jak základní sada tří rollupů (témata pro děti, pro rodiče a kde nás najít), tak i rozšířená varianta dalších 5 rollupů (mezinárodní skauting, příroda, výchova, historie a citáty osobností), plus jeden speciální rollup o skautech v Brně.

Textilní rollupy vč. hliníkového stojanu se snadno složí do podlouhlého obalu a lehce se přenáší. Jsou vhodné hlavně do interiéru, panel není udělaný tak, aby vzdoroval povětrnostním podmínkám. Náhledy k dispozici zde.

Party stan Coleman XL (4,5 x 4,5 m)

ORJ vlastní a půjčuje party stan. Skautům je na skautské akce zdarma, se sankcí při pozdním vrácení.

Při vyzvednutí berte v úvahu velikost a váhu stanu:

• hmotnost 18,8 kg
  • rozměry stanu 450 x 450 x 228 cm
  • sbalený rozměr 102 x 26 x 20 cm

Další nabídky:

Várnice

Krajská rada Junáka vlastní a půjčuje elektrickou ohřívací várnici. Možnost zapůjčení domlouvejte přes tajemnici kraje/okresu. Várnice je uskladněna v kanceláři na Moravském náměstí.

Výroba placek/buttonů

V případě že byste měli zájem o levnější výrobu placek a zároveň tak chtěli podpořit zdravotnické kurzy Andula v Brně, je tu pro vás nabídka. Výroba placek 37mm a 58mm, dotazy na andula@skaut.cz.