Orgány okresu

O činnosti okresu rozhoduje okresní rada neboli tzv. plénum, jež se schází třikrát ročně. Plénum je složeno z předsedy rady, místopředsedy rady a vedoucích všech šestnácti brněnských středisek. V mezidobí řídí agendu okresu předsednictvo okresní rady, které je tvořeno předsedou, místopředsedou a zpravodaji, které si pro konkrétní oblasti předseda okresu se souhlasem pléna jmenuje.

Předsednictvo okresní rady

Předseda rady
Martin Hovorka – Maho; hovorka@skaut.cz

Místopředseda rady