Trička Skauti Brno

Skautuješ v Brně? Dej to světu vědět! Brněnští skauti mají nová skautská trička. Líbí se ti? Stačí si v oddíle nebo středisku vybrat barvu, objednat a můžete je začít nosit, ať všichni kolem vědí, že jste skauti z Brna 😉 . Fajnšmekři si mohou nechat doplnit vlastní logo či znak oddílu nebo střediska.

Náhled pánských triček

Náhled dětských triček

Náhled dámských triček

Katalog triček SKAUTI BRNO – přehled velikostí, barev

Popis motivu: tričko má na boku siluetu Brna v podobě Petrova a Špilberku s nápisem „SKAUTI BRNO“ a lilií. (dámský střih má z technických důvodů na švu mezeru v potisku – viz náhled)
Popis trička: 100% bavlněné tričko vyšší gramáže u pánského dámského střihu, střední gramáže u dětského střihu
Popis barev triček: černá (deep black), fuchsia (fuchsiová), red (červená), orange (oranžová), lemon (žlutá), apple green (limetková), kelly green (tamvě zelená), royal blue (tmavě modrá), dark purple (fialová)
Velikosti: Pánské, dámské, dětské viz katalog
Cena: 160,- Kč za tričko
Středisková/oddílová úprava (doplnění loga, znaku, textu) možné dle individuální dohody
Termín: uzávěrka příštího kola 19. 5. 2017
Dodání: 14 dní od uzávěrky
Kontakt: obchod@nasetriko.cz , 777 744 456

Objednávej prostřednictvím objednávkového formuláře.

tricka